UMRE

Image

Ramazan’da Umre Yapmanın Fazileti

Detaylar
Image

En ucuz Umre Fiyatları

Detaylar
Image

Umre Ne Zaman Açılacak 2022

Suudi Arabistan'ın Hac ve Umre Konusunda en yetkili ismi Tevfik Rabia (Tawfiq Al Rabiah) dün akşam attığı tweet'de tüm ülkelerine umre yasağının kalktığını duyurdu.

Detaylar
Image

Suudi Arabistan duyurdu, umre ibadeti için zorunlu oldu..

Suudi Arabistan, 10 Ağustos'ta başlayacak umre ziyaretleri için Kovid-19 aşısı olma şartı getirdi.

Detaylar
Image

SUUDİ ARABİSTAN'DAN UMRE KARARI: KİMLER GİDEBİLECEK.?

Suudi Arabistan, Kendi Vatandaşları için umre kararı açıkladı..

Detaylar
Image

Diyanet’ten SON DAKİKA UMRE açıklaması..

Diyanet’ten son dakika hac ve umre açıklaması...

Detaylar
Image

SUUDİ ARABİSTAN 20 ÜLKEDEN GELİŞLERİ ASKIYA ALDI

S.Arabistan Kovid-19 önlemleri kapsamında 20 ülkeden gelişleri askıya aldı..

Suudi Arabistan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında çarşamba gününden itibaren 20 ülkeden gelişlerin geçici olarak askıya alındığını duyurdu.

Suudi Arabistan resmi ajansı SPA'nın İçişleri Bakanlığından bir yetkiliye dayandırdığı haberinde Arjantin, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, ABD, Endonezya, İtalya, Pakistan, İngiltere, Türkiye, İsveç, Fransa, Lübnan, Mısır, Hindistan, Japonya , İrlanda, Brezilya, Portekiz, İsviçre ve Güney Afrika olmak üzere 20 ülkeden Suudi Arabistan'a gelişin engellendiği belirtildi.

Kovid-19 virüsünü kontrol altına alabilme ve yayılmasını engelleme çalışmaları kapsamında alındığı kaydedilen karardan vatandaşların, diplomatların, sağlık çalışanlarının ve ailelerinin muaf tutulacağı aktarıldı.

Haberde kararın çarşamba günü yerel saatle 21.00'den itibaren uygulanmaya başlanacağı aktarılırken bitiş tarihi belirtilmedi.

Suudi Arabistan'da son verilere göre salgının başlangıcından bu yana 6 bin 363 kişi yaşamını yitirdi, 367 bin 23 vaka tespit edildi ve 358 bin 545 hasta sağlığına kavuştu.

Detaylar
Image

Umre İçin Hazırlıklar

Manevi Hazırlıklar

Detaylar